names.lt ssp.lt fly-jet.eu reklaminiaidrabuziai.lt reklamosplotai.lt

Reklaminių žaislų gamyba

Reklaminių žaislų puslapyje kiekvienas klientas ras sau patinkantį ir tinkantį žaislą. Gražūs, įdomūs, spalvingi ir išraiškingi žaislai patiks ir didžiausiam ir mažiausiam klientui. Visi žaislai pasiūti iš aukštos kokybės medžiagų, sukurti profesionalių dizainerių.

 

Kiekvienas norime turėti kažką ypatingo ir savito. Jei norite turėti SAVO žaislą, atitinkantį asmeninius ar verslo lūkeščius, ar papraščiausiai nerandate trokštamo žaislo - kreipkitės į mus. Mūsų dizaineriai pagal Jūsų išsakytus norus sukurs eskizus, pagal kuriuos pasiūsime Jums labiausiai patikusį ir pasirinktą žaislą. Pagal pageidavimus galime išsiuvinėti ant išsirinkto žaislo Jūsų įmonės logotipą ar pavadinimą. Lai žaislas tampa Jūsų verslo talismanu!

 

Geriausia reklama - vaizdinė reklama. Žinodami šią tiesą, savo klientams siūlome aukštos kokybės išskirtinius, pagal indvidualius norus ir savybes sukurtus kostiumus - kaukes. Jūs reklamuojatės dalindami skrajutes? Jums reikia mokyklos, įstaigos, šventės ar kitoko talismano? Žinote koks jis turėtų būti? Ar net neįsivaizduojate, kas geriausiai reprezentuotų Jus? Kreipkitės į mus. Pasiūtas kostiumas - kaukė ne tik praskaidrins nuotaiką esamiems ir būsimiems klientams, lankytojams, bet ir pritrauks į Jūsų įstaigą sėkmę!

 

Teminiams įmonių, įstaigų ar kasmetiniams mokykliniams karnavalams siūlome gražius, spalvus karnavalinius kostiumus. Tiek dideliam, tiek mažam pasiūsime karnavalinį kostiumą, su kuriuo bus gaimas puikiai įsijausti į savo vaidinamą personažą.

 

Mokykliniai karnavalai ypač svarbūs mūsų mažiausiems klientams - vaikams. Dažnai tėveliai neranda laiko ar tinkamų medžiagų sukurti gražų ir spalvingą karnavalinį kostiumą. Norėdami Jums palengvinti prieškalėdinį laikotarpį, mes Jūsų vaikams galime sukurti kostiumą nuo kačiuko iki drakoniuko ir daugelį kitų. Nėra personažo, kuriam mūsų dizaineriai nesukurtų kostiumo. Leiskime vaikui tapti tikru aktoriumi, su išskirtiniu karnavaliniu kostiumu.